utorok 17. januára 2012

Ockovi


Včera mal môj muž narodeniny.  Ráno, keď bol v sprche, sme mu na nástenku zavesili blahoželanie.  Povodne som chcela vyrobiť VŠETKO NAJLEPŠIE, no Adelka, malá - veľká angličtinárka zavelila, že to musí byt HAPPY BIRTHDAY. Písmenká sme pripravili s dievčatami tajne. Ja som napísala ceruzkou písmená, dievčatá ich vyfarbili vodovkami. Potom sme ich spolu s Adel povystrihovali. Celkom sme sa pri tom zabavili.
Adelka ockovi nakreslila ešte tri obrázky - dvoch levov a kozmonauta :-)Poobede sme s dievčatami pripravili pre ocka zaujímavý maxi sladký koláčik. Recept naň nájdete tu. Veľký maškrtníci neobanujú, ja nabudúce urobím asi len polovicu posýpky a miesto karamelového salka skúsim nejaké ovocie :-)

 
Všetko najlepšie láska!

5 komentárov:

 1. Zuzi, ahoj v Novom roku:) Trošku mi nefungovalo písanie komentárov k blogom, ale už som tu a kým sa mi to nepototo, tak sa ma nezbavíš:)
  Tvorivosť a dobroprajnosť vás neopúšťajú ani v 2012, to je super, to je fajn:) Krásne ste zohraté, baby.
  Aj zdravie funguje ako má?
  Ešte ti rýchlo podám správu o kalendároch pre starých rodičov a potom už padám, nech ti tu neblokujem priestor:))
  No firmu sme nakoniec mali rovnakú ako vy (cena nás presvedčila) a achkania, ochkania a radosti nebolo konca kraja, akurát ma bráško, čoby krstný tato našich krpcov sfúkol, či je on od macochy, takže tento rok sa objednávka zrejme rozrastie o jeden ks:))
  Všetko dobré:) Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dievčence ste veliké šikulky, parádnu oslavu ste pripravili pre ocina :)) A ten koláčik, jaaaj slinky sa mi zbiehajú pri pohľade len na fotku. To musela byť dobrota.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jé, to muselo být krásné překvapení:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dievčence, ďakujeme za pochvalu, ocko mal naozaj radosť :-)

  Gabi, u nás kalendáre tiež bodovali. Moju maminu to vždy dojme až k slzičkám.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. zuska, pozri sa ku mne na blog, lila :-)

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails