pondelok 19. marca 2012

Kapsár na dievčenské poklady


Práce na novej detskej izbičke pokračujú - tentokrát pribudol Adelke nový kapsár na všetky drobnosti, ktoré sú pre dievčatá nesmierne dôležité.  Dúfam, že odbúrame minimálne ranné stresy spojené s hľadaním akejkoľvek sponky, gumky či čelenky do neposlušných vláskov.

Pri šití sa mi pod ruky vkradol aj malý škriatok, ktorý trocha poprehadzoval jednotlivé dieliky - fotka alebo obrázok do rámčeka sa bude teda zasúvať miesto zhora, zboku :-)Kapsár vznikol metódou "quilt as you go" zas a znova podľa úžasného návodu z časopisu Marina Quilt od Bellet.

6 komentárov:

 1. Zuzi, ten je suprový. Moc se mi líbí i ten panel za postel - krásný výběr barev. Prostě nádhera. A to neříkám jen tak :-)Momentálně taky budeme předělávat holkám pokojíček, a tak mě čekají 2 panely a jedne kapsář :-) Proto brouzdám po netu a hledám nějaké inspirace a přiznám, se že toto je teprve druhý, který se mi s těch XX shlédnutých líbí!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za nakuknutie ku mne a držím palce, nech sa podarí správny výber látok i celá prerábka izbičky, aby princezny boli spokojné :-)

   Odstrániť
 2. Zuzi, opäť si sa vytiahla:) Pekne zladené látky aj funkčné zákutia:) Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super nápad! Najviac sa mi páči, ako si vyriešila pukačky :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. A ja si Ťa ihneď idem dať do obľúbených, neviem, ako je možné, že Ťa tam ešte nemám... máš tu toľko krásy!

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails