pondelok 21. októbra 2013

Leto je dávno preč....Leto je dávno preč a ja som ledva postrehla, že nejaké bolo. Po takmer 5-tich rokoch na materskej dovolenke som od júna znova vo víre pracovnom, nie len na domácom poli. Nová práca, nové výzvy, nové možnosti ale aj povinnosti. Pritom zo starého neubudlo nič, akurát čas venovať sa sebe a svojim koníčkom. Prvé tri mesiace boli najťažšie. Pod stresom nových povinností ľahala som do postele spolu s deťmi maximálne unavená. Bokom šla domácnosť, varenie, internet,hobby......Deti sme zvládali vyberať zo škôlky v normálnom čase len s pomocou svokrovcov, ktorým patrí moja najväčšia vďaka.
Dnes musím povedať, že sme azda takmer za vodou. Moja večerná únava je preč, domácnosť už tiež začína vyzerať v pohode, dokonca stíham i nenáročné varenie večerí, ktoré si spoločne užívame. 
Večer narýchlo nakuknem dokonca aj na obľúbené blogy a po dlhej dobe konečne aj troška tvorenia s háčikom - maximálne farebne ako sa na jeseň patrí :-)
Aby toho všetkého nebolo málo, celý október sa boríme s chorobami. Najprv boli dva týždne vyradené deti a teraz už druhý týždeň môj muž. Držte palce nech ma to obíde a nech môžeme konečne všetci spolu naplno vychutnávať toto pre mňa najkrajšie ročné obdobie.

3 komentáre:

 1. Zuzka, ani nevíte, jak moc mám ráda Váš blog. Máte vždy úžasné fotografie a nádherné výrobky! Atmosféra na tomhle místě je prostě super :-)
  Pracuji mezi maminkami na mateřské (v rodinném centru), takže i když sama děti ještě nemám, vím, jak je pro ně těžké vrace se zpět do práce. Přeji vám proto hodně síli, abyste to dobře zvládala a aby se to brzy všechno opět zaběhlo a vy měla čas na sebe i na rodinu!
  Mějte se krásně!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zuzi, blahoželám k zvládnutiu ťažkého začiatku:) Mňa to stále ešte len čaká... Krásne jesenné dni. Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Čepulky mi unikly, jsou kouzelné!

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails