štvrtok 19. apríla 2012

Hviezdičkománia

Posadla ma už asi pred rokom, keď som prvýkrát videla u Janky Gingrlata jej nádherné deky pre svoje tri ratolesti. V záchvate ošiaľu som vtedy nakúpila látky s hviezdičkami, no tým to pre mňa zhaslo. Do Adelkinej pestrej izby sa nič podobné nehodilo a tak látky oddychovali a čakali na svoju chvíľu. Tá našťastie predsa len prišla. Svokrovci dokončili minulý rok chatu, kde aj naša rodinka dostala svoju izbietku. Je to taká malá spálnička, kde máme malú manželskú posteľ a teraz už aj malú poschodovú. Medzi nimi je asi 40 cm medzera na nástup a to je asi tak všetko :-) No a práve tam budú mať dievčatá svoj malý hviezdny kútik.

Ešte pred Vianocami sa nám podarilo kúpiť v akcii v dopredaji za asi 40 EUR takúto podobnú posteľ (tá, čo máme,už nie je v ponuke). A tak sa môžem teraz dosýta vyblázniť a hviezdiť :-)

Maxihniezdo  pre Adelku na prvé poschodie. Verili by ste, že ten balíček má 4,5 metra?  Dvojmetrová zástena na prízemie pre princeznú Barborku. Postupne snáď ešte niečo pribudne. Látočiek zostalo ešte dosť.


 Aj poťahovanie gombíkov je zábava :-)

Kapsár je ušitý podľa design Bellet pre časopis Marína.

10 komentárov:

 1. to je krásne a tie detaily ako tie korunky a gombíčky nádhera!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak aj ja som konečne objavila tento blog :o) Vyzerá úžasne, teším sa, až si nájdem chvíľku a všetko spätne preštudujem :o)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Katka ďakujem, si vítaná. Ale zasa až tak veľa nie je čo obdivovať. Vo všetkom som len začiatočník a učím sa za pochodu:-)

   Odstrániť
 3. pani! to je krasne :) uplne uzastne! aj ja chcem taku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Zuzi, deťúrence to budú mať pekné v postieľkach. Celkom im závidím, také krásne hniezdo aj zástena. Táto kombinácia červenej, modrej a bielej je veľmi pekná.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zuzi, Ty tie kapsáre robíš ako Baťa cvičky a ešte aké krásne!!! Aj mňa ešte jeden čaká, ale vobec sa mi do neho nechce :-/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Barborka, no ešte mám nejaké v pláne :-)A ty si ušila tiež nádherné kúsky.

   Odstrániť
 6. Zuzanko, máš je obě nádherné, to se bude holčičkám spinkat s takovou záplavou hvězd ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jéj, ďakujem Vám za toľko pozitívnych ohlasov, veľmi sa teším.

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails